wtorek, 15 maja 2018

Pudełkowo

Minęło sporo czasu odkąd coś napisałam… Początek maja nie był łatwy dla naszej małej rodzinki; moja córeczka ledwo wyzdrowiała po chorobie, a podczas długiego majowego weekend ktoś dla nas ważny trafił do szpitala i prawdopodobnie tam zostanie na dość długo…
It’s been quite a while since I posted something. The beginning of May wasn’t an easy time for our family; my daughter had just recovered from an illness, and, during the long May weekend, somebody important to us had to go to hospital and will probably stay there for quite a lot of time… 

Te pudełka powstawały kiedy trafiały mi się jakieś strzępki wolnego czasu. Ostatnio nie było ich za dużo… Ale staram się docenić je i cieszyć każdym takim momentem.
All these boxes were made when I had scraps of free time. Recently I haven’t had many of them… But I try to enjoy and appreciate each moment like that. Do małego pudełka użyłam serwetki  i farb kredowych. Powstało ponieważ... po prostu miałam ochotę użyć nowego koloru farby (ten czerwony na dole pudełka) który kupiłam :)
For the small box I used a napkin and chalk paints. I made it because... I simply wanted to try the new paint (you can see in on the lower part of the box) that I'd bought :)


Żałuję, że nie mogę poświęcać więcej czasu na decoupage i akwarele…. Nie jest łatwo z małym dzidziusiem; Ewa zaczęła pierwsze próby raczkowania, porusza się po mieszkaniu coraz łatwiej z każdym dniem, muszę być ostrożna i czujna… :) Oczywiście zamiast bawić się swoimi kolorowymi zabawkami, Ewa bardziej interesuje się rzeczami takimi jak kable, wtyczki, gniazdka, kosze na śmieci, piloty i tym podobne…
I wish I could spend more time on decoupage or watercolours… It’s not easy with a little baby; Eve has started to try to crawl, she moves around the flat more easily every day, I have to be very careful and watch her… :) Of course instead of playing with her colourful toys she’s more interested in things like wires, plugs, sockets, rubbish bins, remote controls and the like…Pozostałe dwa pudełka są na herbaty - zresztą jak widać na wieczku... :)
Tak jak przy pierwszym, tutaj także użyłam dwóch kolorów farby i papieru ściernego. Podoba mi się ten efekt - kiedy linie słojów są delikatnie podkreślone...

The other two boxes are designed for tea - as you can see of course on the lid... ;)
Like with the first one, here I used two paints and sandpaper too. I like the effect - when the lines of growth rings are subtly brought out...Zestaw dwóch pudełek zgłaszam w wyzwaniu Szuflady - "Otwórz Szufladę: Drewno". Banerek prowadzi do strony wyzwania:
http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2018/04/wyzwanie-kwietniowe-otworz-szuflade.html


23 komentarze:

 1. Justynko, ślicznie prezentują się Twoje pudełeczka - te w odcieniach szaro niebieskich są zachwycające. Powodzenia w wyzwaniu. Pozdrawiam cieplutko, dziękuję za wizytę u mnie i dużo ciepłych słów pozostawionych w komentarzach pod pracami :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne, szczególnie przypadły mi do gustu te z szarym dołem. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twoich bliskich w tych ciężkich dla Was dniach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wrażeniem pudełka są cudowne. Życzę wszystkiego dobrego.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne pudełka, szczególnie te szare! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pudełka są przepiękne :) Widać, ze włożyłaś w nie sporo pracy. Trzymam kciuki za wyzwanie. Dziękuje za odwiedziny na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne prace - jak zawsze perfekcyjnie wykonane :) Fajne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obie wersje kolorystyczne piękne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne pudełeczka! Powodzenia w wyzwaniu:))

  OdpowiedzUsuń
 9. prześliczne i ze smakiem poczynione! pozdrawiam całą rodzinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne są te pudełka. Szare wyjątkowo mi się podobają. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne pudełka. Można powiedzieć, że skromne, nie przesadzasz z dodatkami, ale to wszystko jest na korzyść. Ładnie wszystko ze sobą współgra 🙂

  OdpowiedzUsuń
 12. Prześliczne pudełeczka/skrzyneczki. Sama nie wiem który zestaw kolorystyczny bardziej mi się podoba. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 13. Niezmiennie zachwyca mnie prostota, w której wszystko ze sobą "gra" u Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady!

  OdpowiedzUsuń
 15. Podoba mi się pewna "prostota" szczególnie tych szaraczków, lubię takie klimaty, ale kwiatowo - paryskie pudełeczko też śliczne. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Prześliczne prace. Zdrówka życzę Ci i bliskim. Pozdrawiam cieplutko. <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Beautiful image the building You chose well for the theme.
  Your blog is very nice,Thanks for sharing good blog.
  ออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 18. The content of your blog is exactly what I needed, I like your blog,
  I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density,
  which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  login casino

  OdpowiedzUsuń
 19. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  starbet promotion

  OdpowiedzUsuń
 20. I like your blog,I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density,
  which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  สวัสดีครับ starbet789

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...