wtorek, 26 maja 2026

Długa przerwa

 Cześć...

...to była najdłuższa przerwa w moim blogowaniu...




Niestety ostatni miesiąc był dla mnie bardzo trudny.

Odeszła jedna z najbliższych, najważniejszych dla mnie osób.

Wszystko jest inne...

Prawie nie tworzyłam. Ani nie było na to czasu, ani szczególnie ochoty.

Zrobiłam kilka rysunków w szkicowniku, ale poza tym żadnego konkretnego projektu.

Wszystkie obrazki, które pokazuję w tym poście stworzyłam na przestrzeni ostatniego roku.











Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z jakąś pracą w decoupage...

Mimo wszystko staram się cieszyć tym, co mam, tym co jest. 

Wiosna jest absolutnie cudowna.

Naprawdę znajduję ukojenie gdy mogę spędzić kilka chwil patrząc na drzewa, gdy czuję jak pięknie po ciepłym dniu pachnie wieczorem ogród...

Trzymajcie się 💗

10 komentarzy:

  1. Piękne rysunki :)
    Spokoju wewnętrznego Ci życzę.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyjmij wyrazy współczucia... oby ten trudny i ciężki okres minął i dodał Ci sił do dalszego życia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Justynko, bardzo współczuję i przytulam.
    Przepięknie malujesz. Twoje akwarelki uwielbiam i zawsze podziwiam.
    Chciałabym również mieć tę lekkość w akwareli i nakładaniu plam walorowych.
    Ściskam mocno

    OdpowiedzUsuń
  4. Ściskam mocno, Justynko... żadne słowa nie są w stanie opisać bólu po stracie najbliższej osoby.

    OdpowiedzUsuń
  5. Wszystkie prace cudne!!! Ściskam mocno:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Często znajduje się ukojenie w drobiazgach codzienności, na które większość ludzi nie zwraca uwagi - tak jak właśnie wieczorna woń ogrodu.
    Życzę dużo siły. I spokoju.

    OdpowiedzUsuń
  7. Wrócisz do tworzenia jak będzie odpowiednia pora. Spokoju życzę.

    OdpowiedzUsuń
  8. Fajne te Twoje rysunki, życzę Ci abyś z czasem wróciła do tworzenia. Utrata kogoś bliskiego to straszna rzecz. Ale niestety trzeba żyć dalej dla tych co zostali i dla siebie. Powodzenia.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  9. Kondolencje. To trudny czas dla każdego i wena również siada wtedy bo nasze myśli wędrują wówczas zupełnie gdzie indziej. Znam to aż doskonale. Trzymaj się. Prace są cudowne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze :) bardzo miło mi, że zaglądacie do mojego Trzeciego Pokoju :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...